Registre certificadors energètics

Núm. Col.Cognoms, NomAdreça (professional)PoblacióCodi PostalTelèfonCorreu electrònicFormació addicionalEmpresaEnllaç web (empresa)
10509
Albó Cortina, Carles
Pol. Ind. Pont Cremat, 7
Arbúcies
17401
609367592
carlesalbo@e3r.com.es
Auditor energètic
e3r energia SL
www.e3r.com.es
22685
Aldehuelo Juncà, David
C/ Nuria, 3, Baixos
Figueres
17600
635514169
davidalde77@hotmail.com
 PROATEC, S.L.
www.enginyeriaproatec.com
23823
Almató Viñas, Josep
C/ Prat de la Riba, 60 1A
Salt
17190
628617734
jalmato@cetig.cat
   
18465
Arnal Portillo, Xavier
C/ Santiago, 40 2-2
Girona
17003
676842042
xarnal@proserdom.com
 PROSERDOM
www.proserdom.com
10609
Arnau Planas de Farnes, Anna Ma.
C/ President Macià 5, bxs.
Palamós
17230
626487358
aarnau@cetig.cat
Curs de certificació energètics d'edificis CE3
24 HOURS ENGINEERING, SLP
www.itecat.com
14108
Badenas Pielias, Marta
Carrer G, 49
Pol. Ind. Pont-Xetmar
Cornella del Terri
17844
606305447
m.badenas@proisotec.cat
  www.proisotec.cat/ca/
16651
Bahí Bofill, Josep
C/ del Carme, 51
La Bisbal d'Empordà
17100
619606045 972640610
mepbb@yahoo.es
   
24872
Bartrolich Ortega, Jordi
C/ St. Llàtzer, 35 4rt A
Figueres
17600
629605365
jbgrifeu@gmail.com
   
8832
Bellmàs Simón, Josep
C/ Bisbe Lorenzana, 16
Girona
17002
972205052
jbellmas@cetig.cat
 Bellmàs Enginyers Associats S.L.
www.bellmasneginyers.cat
11716
Bellvehí Armengol, Ramon
C/ Menhir, 4b
Sant Antoni de Calonge
17252
972662222 639034938
ramonbellvehi@telefonica.net
Curs CE3 Certificació energètica d'Edificis
Serveis d'Enginyeria Ramon Bellvehí
enginyeriabellvehi.wix.com/ramon
11189
Berney Pujol, Daniel
C/ Joan Maragall, 53-55, 6è-A
Girona
17002
972216338
danielberney@yahoo.es
   
10092
Bosch i Casas, Miquel
C/ Escoles,13
Anglès
17160
679496469
mbosch@cetig.cat
   
10737
Bujons Bach, Miquel
C/ Vicens Dauner, 8
Figueres
17600
639036201
mbujons@ya.com
   
12159
Canet Brossa, Josep Ma.
C/ Joan Reglà, 3 Esc. 2 4rt  1a
Figueres
17600
649723816
jmcanet@cetig.cat
   
13074
Carlón Palol, Josep
C/ Barcelona 47, 3B
Girona
17002
615444736
jcarlon@cetig.cat
   
16537
Carreras Sanchez, Daniel
C/ Riera de Mus, 44
Girona
17003
676662652
dani_carreras@telefonica.net
   
14029
Castro Garcia de la Vega, Salvador
C/ Cor de Maria, 6-8 1r 1a
Girona
17002
658627468
scastro@cetig.cat
Curs CE3
SX Projectes & Consulting
 
10739
Coll Castelló, Joan
C/ Nou, 151, local 7
Figueres
17600
972673806
jcoll@cetig.cat
Tècnic en prevenció de riscos laborals
Enginyeria J.Coll, SC
www.collenginyeria.com
16059
Condomines Rigola, Andreu
C/ Berenguera, 11
Alp
17538
17538
acondomines@hotmail.com
   
11112
Corominas Soler, Carlos
Corominas Soler, Carlos
Santa Coloma de Farners
17430
609 393 161
carloscorominas@telefonica.net
   
17786
Díaz Domínguez, José Luis
C/ Eugeni d'Ors i Rovira, 7
Lloret de Mar
17310
677265146
jldiaz@cetig.cat Qualificació i certificació de l'eficiència energètica dels edificis ACTA - BTC  
19067
Domènech Lafuente, Joan
Rambla 4, 1er
Figueres
17600
619189191
info@joandomenech.net
  www.joandomenech.net
21017
Egea Gómez, Ruben
Av. Vidreres, 130
Lloret de Mar
17310
636117032
regea@cetig.cat
CE3X
  
18041
Estanyol Rustullet, Jordi
C/ Barcelona 29-31 Baixos
Banyoles
17820
17820
jordie@bertran.es
 Bertran Enginyeria SLP
www.bertran.es
7906
Fabrellas Payret, Jordi
C/ Josep Morató i Grau nº18
Girona
17004
972210978fax 972 225250
jfabrellas@cetig.cat
acreditació DPC enginyer expertise
  
21743
Fernández Vázquez, Antonio
C/ Josep Perellada, 5
Agullana
17007
663852759
afernandez@cetig.cat
   
24103
Fernández Rovira, Pau
C/ Travessia la Creu, 39 bxs.
Girona
17002
636509539
pau@energiacontrol.com
Curs CE3 CETIG - Certificació Energètica Edificis
EMC2 Control, SL
www.energiacontrol.cat
8784
Figarola Viade, Montserrat
Plaça La Torre, 6
Cruilles
17116

972641904

667781704
montse@tecnicemporda.com
Tecnic Superior en PRL en Seguretat e Higiene
Tecnic Empordà SC
www.tecnicemporda.com
26376
Fornos Llambrich, Rafael
C/ Major 19 local 3 i 4
Calonge
17251

606577493

rfornos@gestionem.cat
   
20050
Frigola Alcorlo, Anna
C/ Migdia, 133
Torroella de Montgrí
17257

680900782

frigola.anna@gmail.com
Curs CE3 Certificació energètica d'Edificis (CETIG)
 www.annafrigola.cat
16590
Fugarolas Alsina, Jordi
C/ Torre Ferrana, 11
Montfullà
17162

629735786

jfa@en-proser.com
 en-PROSER engineering
 
19350
Gala Coma, Joan Antoni
Ctra. Girona, 14
Quart
17242

664817277

joan@eg2.cat
   
8932
Galobardes Vila, Josep
Plaça Verdaguer 1. Baixos
Salt
17190

972237247

galobardes@telefonica.net
 Galobardes jornet, SC
www.galobardes-jornet.com
14560
Garcia Esteve, Jordi
C/ la Vall, 5
Llers
17730

677462828

esiner@esiner.com
   
8877
González Moli, Jordi
C/ Balmes, 5, entl. 1a
Girona
17002

609342596

jgonzalez@girostaff.com
Curs certificador energètic edificis (CE·, CE3X, Lider, Calener, Hulk)
Girostaff Consulting
www.girostaff.com
25156
Guirado Valls, Pol
C/ Emili Grahit, 49
Girona
17001

646517727

polguirado@gmail.com
Curs online certificació energètica HULC
Tecnoenergi
tecnoenergi.cat
 10538 Gusó Planiol, RamonC/ Pitarra, 42 Sant Feliu de Guíxols 17220 

972822233

972822275 

 gusomont@gmail.com   
15098
Gutiérrez Villarejo, Joan
Gutiérrez Villarejo, Joan
Cornella del Terri
17844

606224440

joan.gutierrez@proisotec.cat
 Proisotec Enginyeria
www.proisotec.cat/ca/
18556
Illamola Roura, Jordi
C/ Tarragona, 37
Girona
17005

646134294

j_illamola@hotmail.com
Curs certificació CE3X
  
15013
Jiménez Fernández, Manuel
C/ Estricadors, 24, 1r 1a
Banyoles
17820

666 715 437

manueljimenezfernandez@ovi.com
  http://jomanvi.16mb.com/
18560
Jiménez Nieto, Francesc
C/ Francesc Artau
Girona
17005

691429620

francesc@fjtecnics.com
   
22004
Lillo Holgueras, Tania
Polígon Empordà Internacional
Vilamalla
17469

639871978

info@projectat.es
Màster PRL
Calygas, SL
www.projectat.es
18989
Linares Núñez, Salvador
C/ Ramon Muntaner, 29
La Bisbal d'Empordà
17100

636793415

linares.salvador@gmail.com
CE3
Engiteck, Enginyeria Tècnica
 
15228
Lloret Sarrats, Josep ManelC/ Dr.Joan Torró i Cabratosa,18
Girona
17005

972241414

admin@obycall.com
 Obres i canalitzacions Lloret, SA
www.obycall.com
18199
Luque Martínez, Xavier
Riera Buscarons, 93 àtic
Canet de Mar
08360

666306041

xavi_luque@hotmail.com
   
18869
Macau Serrat, Miquel
C/ Llançà, 10
Pau
17494

650259342

macaueng@gmail.com
   
17427 Martínez Márquez, XavierC/ Grècia, 29  Figueres17600 

 972501354

xmartinez@jemti.com  Master en prevenció de riscos laboralsMaster en prevenció de riscos laborals  www.jemti.com
11390
Masachs Bantí, Josep
Carrer G, 49 Pol. Ind. Pont-Xetmar
Cornella del Terri
17844

609692635

j.masachs@proisotec.cat
Master en energies renovables per UB
Proisotec Enginyeria

www.proisotec.cat/ca/
11343  Masdéu Nou, Francesc XavierC/ Sant Andreu,54 Baixos  Porqueres17834

972573133 

enginyeriamasdeu1@gmail.com    
 11879Matamala Canals, Antoni C/ Camp Madà, 9 Besalú 17850 

 972590254

info@jjuanola.com   J. JUANOLA, SLwww.jjuanola.com 
22275
Olmo Font, F. Xavier
C/ Enginyer Algarra, 43
Pals
17256

620189635

insbloe@gmail.com
Curs CEE
BLOE, SC
 
19083
Pagès Alivés, Marc
C/ Enforcadores d'alls 14
Banyoles
17820

630512064

972581873

linies.dt@gmail.com
 LÍNIES DESPATX TÈCNIC, SLU
www.linies-dt.com
13340
Palós Magester, Jordi
Plaça de l'Àngel, 2
Roses
17480

696708084

jpalos@segetec.com
cursos lider-calener-ce3-ce3x
segetec s.l.
www.segetec.com
24104
Pascual Vives, Carles
Trav. Santa Bàrbara, 6
Blanes
17300

679748022

enginyers@2helix.cat
Màster en energies renovables i gestió de l'energia
2 Hèlix Enginyers
www.2helix.cat
13793
Pérez Basart, Josep Maria
C/ de les ànimes 61-63,3r 3a
Calella
08370

656942017

jmperezbasart@yahoo.es
Enginyer Industrial / Arquitecte Tècnic
  
18581
Piqué Auger, Alfons
Ctra. Portlligat, 3
Cadaqués
17488

692736069

3propi@gmail.com
   
22155
Planagumà Vilamitjana, Albert
Avd. Montserrat 14
Avd. Montserrat 14
17165

679 616 660

aplanaguma@simtec.biz
 SIMTEC INSTAL-LACIONS S.L.
www.simtec.biz
20379
Planas i Puigbert, Xavier
Trav. Coll, 5
Salt
17190

675534502

info@solesplet.com
Màster en energia pel desenvolupament sostenible
Solesplet
www.solesplet.cat
15095
Planella Pujol, Xavier
C/ Bernat, 1 - 2 F
Sant Antoni de Calonge
17252

649696075 609182079

xeviplanella@hotmail.com
   
14451
Roqué Esteba, Martí
C/Monturiol,4, 2-1
Figueres
14451

686972301

mroque@cetig.cat
   
20428
Raurich Fàbregas, Xavier
V/ Mosqueroles 12
Cassà de la Selva
17244

628943304

info@raurich.net
 RAURICH, ESPAIS INTEL-LIGENTS, SLU
www.raurich.net
10519
Ribas Xargay, Joan
C/Andreu Sàbat, 85
Torroella de Montgrí
17257

972757031

joan@testsl.net
Curs CE3X
TEST SL
 
10736
Rojo Ratera, Miquel
C/ Joncols 4, 6B i local 2
Figueres
17600

686533365

ingeni98@gmail.com
Curs CE3 - CERTIFICACIÓ ENERGÈTICA D'EDIFICIS
  
12507
Sajet Costa, Joaquim
C/ Llers, 10
Vilafant
17740

972548856

607230025

jsajet@cetig.cat
 Quim Sajet Enginyeria SLP
 
12484
Salesa Ballesta, Guillem
C/ Dr. Pi i Sunyer, 30, 1r
Roses
17480

610626124

gsalesa@cetig.cat
   
15601
Sánchez Reina, Lluís
C/ Nou, 29
Biure
17723

660021021

lluis.enginyer@gmail.com
Qualificació i certificació de l'eficiència energètica - programes Lider i Calener. Nou RITE (02/2008, Voltimun). Limitació de la demanda energètica (11/2007, Voltimun)
Lluís Sànchez Enginyeria
 
17898
Sardà Andrés, Albert
C/ Félix de Azúa núm. 9-13, Bx. D
Sant Feliu de Guíxols
17220

678431704

asarda@cetig.cat
   
11482
Saurina Colomer, Jaume
C/ Can Pau Birol, 15
Girona
17005

972215550

enginyeria@ditecsa.com
 Enginyer Industrial (Esp. Tècniques energètiques) DITECSA www.ditecsa.com
14557
Serrano Bolívar, Xavier
C/ Pescadors, 21, 1r 1a
Roses
17480

647645400

info@serrano-eng.cat
"Curs pràctic sobre qualificació i certificació de l'eficiència dels edificis i els seus programes associats: Lider i Calener" al CETIG
Serrano Empordà Enginyers, s.l.
www.serrano-eng.cat
16650
Teixidor Sabaté, Albert
C/ Tarragona, 37
Girona
17005

669294635

alteixi@hotmail.com
   
20324
Teruel López, Carlos
C/Joan Miró 12
Caldes de Malavella
17455

677301040

gitec.serveis@gmail.com
   
9306
Torres González, Felix
C/ González de Soto, 22 Bajo
Figueres
17600

972508297

629319431

torresicp@gmail.com
CURSO programa CE3
  
18039
Valls Miró, Roger
C/Garbí, 1
Corçà
17121

673191316

rvalls@cetig.cat
   
16904
Vilà Pagès, David
C/ Gabriel Ferrater 6
Porqueres
17834

651547320

dvila@cetig.cat
curs CE3, CE3X
Stac Enginyeria
www.stacenginyeria.com
25209
Vingut Exposito, Oriol
Avda De Rhode, 87 1r B
Roses
17480

696334600

ovingut@cetig.cat
Especilatzació en instal·lacions Industrials
Rhode87
 
16220
Vizcaíno Rodríguez, Bernard
C/ Francesca Janoher, 12, 2n
Palamós
17230

972317829 654037335

info@ingenieros-vizcaino.com

Disseny amb eficiència energètica d'edificis i habitatges en fase de projecte i posterior certificació energètica
COSTA BRAVA ENGINYERIA I CONSULTING S.L.U.
www.ingenieros-vizcaino.com